Usługi firmy Epitafium w Krakowie

Specjalizacją krakowskiej firmy Epitafium jest międzynarodowy transport zmarłych i sprowadzanie zwłok z zagranicy. Ale zakres naszych usług jest dużo szerszy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją i obsługą pogrzebu.
Jesteśmy w stanie Państwu zaoferować: całodobowy odbiór ciał z podanego miejsca, natychmiastowy transport zwłok do własnej chłodni, reprezentowanie w urzędach, kancelariach, domach pogrzebowych i na cmentarzach, a także kosmetykę ciał i przygotowanie ich do pochówku. Na życzenie udostępniamy klientom specjalnie przygotowaną salę pożegnań. Oferujemy też wykonanie kremacji, istnieje również możliwość przeprowadzenia ekshumacji zwłok. Posiadamy do dyspozycji naszych klientów duży wybór trumien, urn i innych utensylii pogrzebowych (takich jak krzyże czy tabliczki), jak również bukietów kwiatowych, wieńców i wiązanek. Zajmiemy się też umieszczeniem nekrologów i klepsydr w gazetach. Dodatkowo kompleksowo zadbamy o przebieg pogrzebu i zorganizujemy potrzebne elementy: meleksy, baldachimy, katafalki, znicze. Na życzenie klientów zapewnimy oprawę muzyczną (wedle preferencji: trębacz, skrzypce, chór lub orkiestra). Po pogrzebie istnieje możliwość przetransportowania żałobników autokarami pod wskazany adres, gdzie będzie odbywać się stypa, którą możemy pomóc organizować.

Zdajemy sobie sprawę, jak ciężka jest dla rodzin utrata bliskiej osoby i z jak trudnymi przeżyciami wiążę się załatwianie spraw związanych z pogrzebem i stypą. Dlatego oferujemy wszelkie wsparcie i kompleksową organizację, tak by odciążyć naszych klientów od tych trudnych obowiązków. Zadbamy, by odjąć Państwu dodatkowych zmartwień i aby zarówno transport zwłok jak i pogrzeb oraz stypa przebiegły spokojnie, z zachowaniem najwyższego poziomu usług.

Zobacz też: Przewóz zwłok z zagranicy | Epitafium Przewozy Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *