Piękne i zdrowe zęby

implanty zęboweEstetyczne i zdrowe uzębienie jest podstawą każdego pięknego uśmiechu. Zęby są wizytówką każdego człowieka. Ładne, zadbane zęby świadczą o tym, że dana osoba dba o siebie i interesuje się swoim wyglądem zewnętrznym. Niepożądane są żadne niedoskonałości w uzębieniu, tak samo jak chore dziąsła czy ubytki.

Wiele osób olbrzymią wagę przykłada do koloru swoich zębów. Każdy chce, aby ich zęby były śnieżnobiałe i nieskazitelne. Bardzo dużo ludzi walczy z nawracającymi przebarwieniami. Na rynku znajduje się wiele preparatów, które służą do walki z żółtym kolorem zębów. Najpopularniejsze są stomatologiczne pasty wybielające zęby. Oprócz nich są też paski wybielające oraz żele. Dla osób, które mają nieco większy budżet poleca się wybielanie laserowe. Jest to zabieg przeprowadzany przez lekarza dentystę, najczęściej w klinice stomatologii estetycznej. Wybielanie laserowe przynosi dużo lepsze efekty niż wybielanie za pomocy pasty do zębów, pasków, czy metodami domowymi.

Innym problemem, z którym zmaga się wiele osób są braki w uzębieniu. Ludzie czasem tracą zęby ze względu na postępującą próchnicę i konieczność ekstrakcji zęba lub w wyniku urazów mechanicznych. Puste miejsca w łuku zębowym wyglądają bardzo nieestetycznie wymagają jak najszybszego wypełnienia. Najlepsze do tego celu są implanty zębowe. Są to takie implanty stomatologiczne, które montuje się w kości w trakcie zabiegu stomatologicznego, najczęściej w znieczuleniu ogólnym. Więcej o zabiegu przeczytasz na stronie gabinetu dentystycznego: stomatologia-impla.pl/implanty/. Jest to zabieg bardzo drogi, ponieważ cena za jeden implant waha się w granicach kilku tysięcy złotych.

Jednak efekt takiego zabiegu jest warty takiej ilości pieniędzy. Implant wstawiony na miejsce brakującego zęba niczym nie różni się od swojego naturalnego poprzednika i bardzo dobrze spełnia swoją rolę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *